WAVE lühifilmikonkurss noortele

Mis on sinu jaoks lähisuhtevägivald? Mida teed, kui kuuled, et naabrite juures kakeldakse? Kuidas reageerid, kui näed tänaval paaritüli? Kuidas saad aidata sõbrannat, kelle partner kontrollib iga ta sammu ega luba tal sõpradega kohtuda? Aga sõpra, kes on muutunud agressiivseks? Ühesõnaga: märka ja aita märgata, astu ohvri kaitseks välja!

Ootame lühifilme (1-3 minutit) lähisuhtevägivalla ja selle ennetuse teemal 11. novembriks 2016. Vorm on vaba ja fantaasiale piire ei sea. Spielberg või Tarantino, Lynch või Iñárritu – kes iganes su eeskuju ka pole, nüüd võid lühifilmiformaadis katsetada just neid võtteid, mis sind huvitavad!

Parimate filmide üle otsustab žürii (isikkoosseis selgub tähtaja lähenedes) ning parimaid premeeritakse. Kõige parema filmi tegija osaleb võistluse üle-Euroopalises lõppvoorus ning pidulikul auhindamisel Brüsselis Euroopa Parlamendis 8. märtsil 2017!

Võistluse viimase etapi korraldamise, sealhulgas žürii leidmise, kolme parima auhindade sponsorite leidmise ja auhinnatseremoonia korraldamise eest vastutab WAVE organisatsioon. Lisaks kaetakse riiklikul võistlusel esimese koha saanud osalejate majutus ja lennukulud Euroopa auhinnatseremoonial osalemisel.

Filmi saab üles laadida Step-up veebikeskkonnas, mille ankeet avaneb oktoobrikuus. Nüüd aga kiiresti stsenaariumi kirjutama ja näitlejaid castima!

Rohkem infot Facebookis – https://www.facebook.com/WAVEfilmikonkurss/