Novembris ilmub KUMA Design liblik-prosside unikaalne kollektsioon, mille müügituluga toetatakse Tartu Naiste Varjupaika!

Novembris ilmub KUMA Design liblik-prosside unikaalne kollektsioon!

Seekord sai välja valitud kaheksa tuntud Eesti naist, kes lasid oma inspiratsioonil lennata ja uue kollektsiooni liblik-prossid said kujundatud nende endi poolt.

Oma loomingul lasid lennata: Merle Liivak, Moonika Maidre, Õed Luiged, Laura Nestor, Katrina Tang, Alexandra Elizabeth Ljadov, Kristel Aaslaid, Triin Luhats ja tema tütar Lillemor.

Novembris ilmuv KUMA Design liblik-prosside kollektsioon tuleb müügile piiaratud koguses ainult KUMA veebipoodi (www.getkuma.com) ja vast avatavasse Mamo Kohvikusse Ülemiste Citys, kuhu liblikad lendavad näitus-müüki novembrist detsembrini.

KUMA Design on lummatud ka heategevusest, seega -25% uue kollektsiooni müügitulust läheb Tartu Naiste Varjupaiga toetuseks.

KUMA Design loovjuht Mari Ojasaar oma ideest: “Olen alati olnud vaimustunud ettevõtlikkest naistest, kes ajavad nö. oma asja ja on teistele inspiratsiooniks. Sellega seoses tekkis idee kaasata mõned eriti tegusad naised KUMA liblik-prosside disainimise juurde ja anda neile selles osas vabad käed. Tulemuseks on uus ja vägagi omanäoline liblik-prosside kollektsioon. Väga lahe on vaadata, kui erinevad me inimestena oleme ja kuidas see meie disainis väljendub. Antud kollektsiooni valmistamine on minu jaoks olnud äärmiselt unikaalne ja põnev kogemus.”

 

Liblik-prosside disainerite kristel-aaslaidmõtted ja looming:

 

Kristel Aaslaid: “Mind inspireeris miskipärast mu keskooli-iga, kui kõik tundus üks suur mullipuhumine millegi suurema poole ning see muster mu vihikukaantele ja lehtedele koguaeg maandus.”

luiged

 

Õed Luiged: “Meid inspireeris Sestriere laagris nähtud liblikas, mis värvidelt meenustas väga sini-must-valge kombinatsiooni. Kuna need sümboliseerivad Eestit mõtlesime ka liblikal need värvid välja tuua, ning loomulikult inspireeris meid ka Eesti loodus.”

 

 

Laura Nestor: “Läksin prlaura-nestorojektiga kaasa kuna mulle tundus huvitav paigutada foto vormile, kantavale vormile. Kuna minu igapäevane töö ja elu on tugevalt seotud “foto sünniga” siis oleks olnud mul võõras liblika kujutist ainult joonega illustreerida. On sündinud uus KUMA liblikas, kes näeb nüüd kõikjale.”

alexandra-elisabeth-ljadov

 

Alexandra Elizabeth Ljadov: “Minu liblikas on inspireeritud nõiduslikust maagiast ja öistest toonides.“

 

Katrina Tang: “Mul oli see pilt katrina-tangarhiivis juba päris pikka aega. Mõni aeg pärast seda kui mulle liblika tegemisse saatsid rahustasin öösel kusagil 2-3-paiku Lennonit tuttu ja jalutasin temaga aias ringi. Siis oli taevas nii megalt ilusalt tähti täis ja tuli see pilt jälle meelde. Oli vist Augusti lõpp või Sept algus.. Lennon jäi aias jalutades nagu hüpnoosi all sekundiga tuttu ja ka too öö oli nii mõnusalt rahulik, tuul seisis ja ma täiesti nautisin seda momenti. Istusin vist kiigel oma tunnikese ennem kui lapse jälle voodisse panin. Ja siis tegin liblika ära ”

 

triin-luhatsTriin Luhats: “Inspired by Joan Miró” “Ma olen paberit ja pliiatsit armastanud vist sellest hetkest saati, kui suutsin neid ise käes hoida. Mingil seletamatul moel on mulle aga eriti südamelähedased olnud kalligraafia ning spontaanse, kuid konkreetse musta joonega visandatud ehk isegi veidi naiivsete kujundite kombinatsioonid, mida on täidetud selgete värvilaikudega. Kui ma esimest korda nägin katalaani kunstniku Joan Miró töid, olin lummatud. Rõõmus sürrealistlik tohuvabohu! Just minu elu! 🙂  Võite ise järele proovida – kui vaba käega ja suvaliselt sirgeldatud kujundid täita valikuliselt erksate värvidega, on tulemus peaaegu kindlasti lõbustav ja positiivsest energiast pakatav .”

lillemor-luhats

 

Lillemor Luhtas: “Võluliblikas by Lillemor” “Lillemor armastab värve. Ja siis veel rohkem värve. Ning kui kõik toonid on kasutatud, siis on vaja veel värve. Universumivärve. Liblikasse said kokku just sellised värvid, mis teevad sellest  ühe heade soovide täitmise võluliblika.”

 

liivak-maidre

 

Merle Liivak ja Moonika Maidre: “Love, Peace, Banana!” Liblikas sündis lastele mõeldud värske kokaraamatu “Lase mind kööki!” tuules. Selle nimi peegeldab humoorikas nihkes retseptikogumiku taga seisva Kahvliahvi kokakooli missiooni, mis julgustab vanemaid lapsi köögis kaasama.

www.getkuma.com