Kampaania “Naiselt naisele”

Taaskord on alanud kampaania „Naiselt naisele“, mille käigus kogutakse raha MTÜ Naiste Tugi- ja Teabekeskuse lähisuhtevägivalla ohvrite ja nende laste abistamiseks.

Aasta eest esimest korda Tartu iluteenindajate/ ilusalongide seas toimunud kampaania oli väga edukas, Naiste Tugikeskuse heaks koguti 5400 eurot. Selle raha eest said korralikult remonditud tugikeskuse teraapiate ruumid, samuti said nimetatud ruumid mööbliga sisustatud. Lisaks jäi ka raha aastaseks videovalve lepinguks varjupaiga kahes majas.

Tänavune kampaania kestab 25.novembrini 2018. Ilusalongides olevatesse kogumiskastidesse saavad raha annetada nii kliendid kui ilusalongid, igaüks endale just meelepärase summa ulatuses.

Sellel aastal osalevad järgmised  salongid:

Ilusalong Kristall
Juuksurisalong Tuuli juures
Avancia Ilusalong
Angel Beauty
E.N Studio
ABella Ilusalong
Editha Ilusalong
Ilulaegas
Arte Ilustuudio
Kristeli Ilutuba
LN Beauty Ilusalong
Sinu Ilu Jaoks

Ka teised ilusalongid/ iluteenindajad on oodatud kampaaniaga ühinema! Naised, hoiame kokku ja toetame neid, kes seda rasketel hetkedel kõige rohkem vajavad – meie sookaaslased ja nende lapsed.

Osalemissoovist teavitada kampaania algatajat Maris Põldmaad: maris.poldmaa@gmail.com

Soovi korral saab endale sobivas suuruses annetuse teha märgusõnaga “Naiselt naisele” MTÜ Naiste Tugi- ja Teabekeskuse arveldusarvele EE912200221019998649.

Suured tänud!